Zelená manšestrová podnožka MICADONI Ruby 93 x 93 cm

8 423 

Popis produktu

Podnožka Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje v industriálním, glamour nebo moderním stylu. Matná manšestrová tkanina, se strukturovaným dekorem v podobě proužků, je velmi příjemná na dotek. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání strukturu nábytku před rychlou absorpcí tekutiny. Navíc disponuje vysokou odolností proti oděru. Podnožku Ruby doporučujeme spojit s pohovkami nebo lenoškou ze stejné kolekce, díky tomu si můžete vytvořit různé konfigurace sezení a získat tím příjemné a útulné posezení podle svých představ.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou podnožku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

 

Katalogové číslo: MIC_POUF_100_F1_RUBY2 Kategorie: , , ,
Výrobce:Micadoni

Související produkty